UWAGA!

TRWA REKRUTACJA DO SZKOŁY

Zostań uczniem Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce –„Szkoły z klasą. Akademii wiedzy, umiejętności, sportu i charakteru.”

Dyrektor szkoły informuje o rekrutacji do klas I – VIII:

• do klasy I ogólnodostępnej i klasy I sportowej z pływaniem lub piłką nożną:

- dla dzieci z obwodu (należy złożyć zgłoszenie)

- dla dzieci spoza obwodu (należy złożyć wniosek)

• do klas IV-VIII ogólnodostępnych należy złożyć wniosek;
  • do klas IV-VIII sportowych i mistrzostwa sportowego w sportach: piłka nożna, piłka ręczna, lekkoatletyka z elementami gier zespołowych, pływanie z żeglarstwem należy złożyć wniosek.

Rekrutacja trwa do 17 kwietnia 2018r. Próby sprawności fizycznej dla dzieci, które chcą być uczniami oddziału sportowego lub mistrzostwa sportowego odbędą się:

• termin w postępowaniu rekrutacyjnym 16 marca 2018r., godz. 15.00, hala sportowa Jantar;
  • termin w postępowaniu uzupełniającym 13 kwietnia 2018r., godz. 15.00, hala sportowa Jantar.

Oddziały sportowe i mistrzostwa sportowego będą funkcjonować w oparciu o współpracę z działającymi w Ustce klubami sportowymi oraz stowarzyszeniami działającymi na rzecz kultury fizycznej i sportu.

Szczegóły dotyczące rekrutacji oraz zgłoszenia i wnioski do pobrania znajdą Państwo tutaj.