LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO SP3

 KLASA Ia- sportowa- pływanie

  1. Barnik Nel
  2. Bednarski Aleksander
  3. Doucet Marcin
  4. Gonciarz Zofia
  5. Grabarczyk Antoni
  6. Kapela Wiktor
  7. Łukaszewicz Bianka
  8. Malek Hanna
  9. Małek Nikodem
  10. Maziec Lena
  11. Michałowska Anna
  12. Nadolna Emilia
  13. Nizielski Oskar
  14. Nowak Chantalle
  15. Pryca Karol
  16. Salagierski Kaspian
  17. Sawczuk Ignacy
  18. Szczepanik Zuzanna
  19. Szczypińska Zuzanna
  20. Turski Mateusz
  21. Wysokińska Sandra

Lista zamknięta

 

KLASA Ib – ogólna

  1. Budnik Aleksander
  2. Ćmielowska Weronika
  3. Dziewięcki Dawid
  4. Fila Wiktoria
  5. Górecki Gabriel
  6. Kamel Wiktoria
  7. Koza Piotr
  8. Krasińska Pola
  9. Kuncewicz Vanessa
  10. Majkowska Urszula
  11. Stańczyk Eliza
  12. Szymański Kacper
  13. Wardzińska Alicja
  14. Wilczyńska Barbara
  15. Zdunek Wojciech
  16. Zieliński Mateusz

 Lista zamknięta

 

KLASA Ic – ogólna

  1. Barcicki Ignacy
  2. Czeszyk Oliwier
  3. Drużba Marcel
  4. Grochecki Karol
  5. Ilczuk Jakub
  6. Kalińska Kinga
  7. Kopeć Robert
  8. Korsak Judyta
  9. Olińska Pola
  10. Ozga Marcel
  11. Rymarz Joachim
  12. Szumski Norbert
  13. Szymczyk Wiktoria

Wolne miejsca

 

KLASA IIb

  1. Barcicki Błażej
  2. Doucet Stefania
  3. Fidos Laura
  4. Mccarthy Michael

Kandydaci przyjęci, zostali dopisani do istniejącej obecnie klasy Ib.

 

KLASA III

  1. Banach Michalina
  2. Firmowski Emilian
  3. Kołtys Bartosz
  4. Mussur Leon
  5. Pietrzak Magdalena
  6. Pietrzak Marta
  7. Witkowski Dawid

Są wolne miejsca, za mało kandydatów, aby otworzyć oddział.

 

KLASA IVa sportowa- piłka ręczna

  1. Ciszkowska Kamila
  2. Dąbkowska Gabriela
  3. Fornalczyk Maria
  4. Frach Jagoda
  5. Kasprzyk Aleksandra
  6. Konieczna Weronika
  7. Kosieradzka Iga
  8. Łapińska Ewa
  9. Świerczewska Zuzanna
  10. Tochowicz Amelia
  11. Wiencek Maja
  12. Wiencek Zuzanna
  13. Zarzycka Nelly

Wolne miejsca

 

KLASA IVb -ms- piłka nożna

  1. Banach Miłosz
  2. Barandycz Filip
  3. Bednarski Cezary
  4. Doucet Ludwik
  5. Jasłowski Eryk
  6. Jasłowski Patryk
  7. Kalina Franciszek
  8. Kinski Kacper
  9. Kuliberda Bartosz
  10. Langner Marcel
  11. Piszko Nikodem
  12. Rymarz Julian
  13. Tonajewski Konrad
  14. Wojcieszek Wiktor
  15. Wojtyra Gracjan

Wolne miejsca

 

KLASA Va- ms- piłka ręczna

  1. Babiarz Wiktoria
  2. Bochniak Oliwia
  3. Daszyńska Oliwia
  4. Daszyńska Wiktoria
  5. de Lubicz-Szeliska Wiktoria
  6. Górska Iga
  7. Klimczewska Maja
  8. Krasucka Emilia
  9. Liwak Sara
  10. Michałowska Paulina
  11. Olszewska Maja
  12. Puć Joanna
  13. Rajnert Jagoda
  14. Sroczyńska Gabriela
  15. Strzoda Hanna
  16. Strzoda Zuzanna
  17. Sulima Natasza
  18. Szatyńska Oliwia
  19. Szulc Emilia
  20. Szulc Lena
  21. Tkacz Jagoda
  22. Wielgosz Aleksandra
  23. Zawada Antonina
  24. Zbytniewska Matylda

Lista zamknięta

 

KLASA Vb- ms- piłka nożna

  1. Banach Mieszko
  2. Beruda Patryk
  3. Chilecki Jan
  4. Czerniewicz Damian
  5. Jezierski Mateusz
  6. Kraszewski Sebastian
  7. Mikołajczak Przemysław
  8. Młodożeniec Tomasz
  9. Ozga Filip
  10. Pawlęty Stefan
  11. Pijanowski Krzysztof
  12. Piwko Franciszek
  13. Wiśniewski Boris
  14. Zemło Adrian
  15. Zemło Mikołaj

Wolne miejsca

 

KLASA VI- ms- lekkoatletyka

  1. de Lubicz-Szeliski Mieszko
  2. Dziura Bartosz
  3. Dziurla Kornelia
  4. Gontarz Oliwia
  5. Gromek Wiktoria
  6. Iwat Hanna
  7. Kępa Alan
  8. Kordas Maja
  9. Kraszewska Wiktoria
  10. Lewandowski Piotr
  11. Litwin Maksymilian
  12. Mateja Ksawier
  13. Mendlewski Jakub
  14. Ociepka Nikola
  15. Piotrowska Oliwia
  16. Pudelska Monika
  17. Pudelska Oliwia
  18. Rosiński Igor
  19. Seńko Natalia
  20. Ziarno Maja

Wolne miejsca

 

KLASA VII ms piłka nożna

  1. Brandt Kacper
  2. Chwajoł Dorian
  3. Cieślak Filip
  4. Czaja Szymon
  5. Drozdowski Marcel
  6. Jabłonowski Oskar
  7. Kazubowski Adam
  8. Każanowski Damian
  9. Klimczuk Antoni
  10. Kozina Patrycja
  11. Lis Krystian
  12. Piotrowski Oliwier
  13. Rymarz Jan
  14. Sokołowski Emilian
  15. Szala Marcin
  16. Szczasiuk Piotr
  17. Szpak Mariusz
  18. Zagóra Igor
  19. Zemło Oktawian
  20. Zych Maciej

Wolne miejsca