Czwartek, 19 kwietnia, to dzień, który z pewnością na długo zostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła wycieczka na lotnisko w Krępie Słupskiej. Nasi najmłodsi uczniowie mogli nie tylko zobaczyć, ale również usiąść za sterem  i "pokierować" samolotem, szybowcem czy wyciągarką szybowcową oraz pomóc w "podniesieniu" paralotni.  Każdy uczeń dostał latawiec, który po krótkiej instrukcji mógł samodzielnie puścić, a później zabrać do domu do dalszej zabawy z rodzicami i rodzeństwem. Było również rysowanie kredą samolotów i ... ognisko dla tych, którzy zgłodnieli  "po szaleństwach" na świeżym powietrzu (bo dopisywały nie tylko humory, ale również piękna, słoneczna pogoda).

BARDZO DZIĘKUJEMY władzom Aeroklubu Słupskiego, Firmie MORPOL oraz Kancelarii Notarialnej w Słupsku za umożliwienie naszym uczniom wspaniałej zabawy oraz niezapomniane przeżycia :)

Więcej zdjęć - w galerii