22 maja w naszej szkole odbył się finał projektu „Języki obce nie są nam obce”. Miał on na celu rozwijanie umiejętności językowych, kulinarnych a także artystycznych. Uczniowie przygotowali na ten dzień potrawy kuchni angielskiej, amerykańskiej, australijskiej, szkockiej, niemieckiej, rosyjskiej, hiszpańskiej oraz włoskiej wraz z przepisami w językach obcych. Szkoła została przystrojona plakatami z ciekawymi zwrotami, słówkami, a także ciekawostkami kulturowymi czy też historycznymi różnych państw. Nie zabrakło też językowych zagadek nagradzanych cukierkiem. Kilkoro uczniów wybrało się ze smakowitym poczęstunkiem do Burmistrza Miasta Ustka pana Jacka Graczyka. Nauczyciele języków obcych składają podziękowania zarówno naszym kreatywnym uczniom jak również rodzicom za pomoc i zaangażowanie w realizację tego projektu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz krótkiego filmu przygotowanego przez ucznia kl. 2 b - Błażeja Łepkowskiego.