W środę 14 listopada uczennice naszej szkoły uczestniczyły w konkursie gastronomicznym „KUCHNIA POLSKA - BIAŁO-CZERWONA” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce. Nasza szkoła wytypowała 2 zespoły, które bardzo twórczo podeszły do realizacji tematu przewodniego oraz wykazały się dużą znajomością kuchni polskiej. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczennice musiały nie tylko zaprezentować swoje umiejętności kulinarne, ale także wykazać się pomysłowością i kreatywnością.

Karolina Guzowska i Dominika Zając zajęły III miejsce! Otrzymały voucher do restauracji „Columbus Tawerna”, natomiast Klaudia Łuczak i Patrycja Rochowiec zostały zaproszone na kolację do restauracji „Szybka Rybka” w Ustce. Gratulujemy!

Małgorzata Krupa