W ramach miejskiej olimpiady młodzieży 28 listopada 2018r. uczniowie klasy V i VI wzięli udział w zawodach mini piłki siatkowej chłopców klas V - VI. Uczniowie naszej szkoły pokonali zespoły z SP-1 i SP-2 (wynikiem 2 : 0), zajęli I miejsce i tym samym zakwalifikowali się do Turnieju Powiatowego.
Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Beruda, Mieszko de Lubicz- Szeliski, Bartosz Dziura, Maksymilian Litwin, Ksawier Mateja, Jakub Mendlewski, Kacper Musielewicz, Oliwier Musielewicz, Seweryn Trąbka, Franciszek Piwko.

Również w ramach miejskiej olimpiady młodzieży 30 października 2018 r. odbył się Międzyszkolny Turniej w Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Turniej był przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych. Grupa młodsza - klasy V - VI i grupa starsza - klasy VII, VIII i III gimnazjum dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej szkoły (Franciszek Piwko, Jakub Szreder i Filip Zdunek), zajęli 3 miejsce w kategorii grupy młodszej. W kategorii starszych - 2 miejsce zajęli chłopcy w składzie: Dawid Drozd, Dawid Kośla i Waldemar Boczkowski, natomiast w kategorii starszych dziewcząt 3 miejsce zajęły: Daria Piotrowska, Amelia Putkowska i Dominika Skoneczna.

Jadwiga Kołpaczyńska