Nasza szkoła była organizatorem I Miejsko - szkolnego konkursu plastycznego pt. Bożonarodzeniowy Anioł. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, integracja dzieci przez sztukę, pobudzanie inwencji twórczej i promowanie twórczości dziecięcej. Do konkursu wpłynęło ponad 120 prac o rozmaitej technice. Każdy anioł był przepiękny i miał w sobie coś nadzwyczajnego. Po burzliwych obradach jury przyznało następujące  nagrody:
Kat. I-III
I miejsce Amelia Karpińska SP3
II miejsce Basia Wilczyńska SP3
III miejsce Ala Grabowska SP1
Wyróżnienie dla Zuzi Łukaszewicz SP2 i Zuzi Szczepanik SP3
Kat. IV-VI
I miejsce Oliwia Nowacka SP1
II miejsce Paulina Jędrysiak SP1
III miejsce Sofia Bienert Adventure
Wyróżnienie dla Marty Domańskiej SP1, Zuzi Kaszuba SP1 i Zuzi Wiencek SP3.

Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie i wspaniałe prace, które można zobaczyć na holu naszej szkoły.

Joanna Brzezińska