JANTAR USTKA 2005 ZWYCIĘZCĄ LOTOS GRYFFIN CUP


5 stycznia 2019 roku odbył się turniej Lotos Gryffin Cup dla rocznika 2005 o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosława Michalskiego. W turnieju, który odbył się na hali sportowej w Zblewie, udział wzięło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. W walce o wyjście z grupy Jantar Ustka pokonał zespoły SAP Sopot i GTS Czarna Dąbrówka. W drodze po zwycięstwo nasza drużyna pokonała w ćwierćfinale Salos Słupsk,  w półfinale  SAP Sopot (po serii rzutów karnych) oraz w meczu finałowym UKS Lotos Gdańsk 1-0. W turnieju bramki zdobywali: Antek Klimczuk - 3, Damian Każanowski - 2, Oskar Jabłonowski - 1, Mariusz Szpak - 1 i w finale najważniejszą - Igor Zagóra.  Najlepszym zawodnikiem całego turnieju Lotos Gryffin Cup został Antek Klimczuk - uczeń naszej szkoły, członek drużyny Jantar Ustka. Gratulujemy wszystkim członkom drużyny Jantar Ustka 2005, uczniom klasy 7. Brawo chłopcy !!!

Więcej informacji o turnieju: www.pomorski-zpn.pl


Agnieszka de Lubicz Szeliska