Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły - Aleksandra Kopcińska (klasa 3b gimnazjum) wraz z zespołem Cheerleaders Maxi Słupsk zdobyła ZŁOTY MEDAL w XXII Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Kielcach.
Poniżej relacja Oli z zawodów:
"Nazywam się Aleksandra Kopcińska i jestem uczennicą 3 klasy gimnazjum. Tańczę w zespole Cheerleaders Maxi Słupsk od 7 roku życia, do chwili obecnej. Niedawno razem z drużyną pojechałyśmy na mistrzostwa do Kielc. Zawody odbywały się w Kieleckim Teatrze Tańca i trwały cztery dni (14-17 marca). Do mistrzostw zgłosiły się zespoły z całej Polski. Rywalizacja była zacięta, ale ciężka praca i determinacja pozwoliły zdobyć mistrzostwo mojej drużynie. Złoty medal to wielki sukces dla mnie oraz mojego zespołu. Pierwsze miejsce pozwala nam na wyjazd na Mistrzostwa Europy, które w tym roku odbędą się w Petersburgu."
Więcej informacji na stronie GP24
GRATULUJEMY i życzymy powodzenia podczas występów w Petersburgu!