Ostatnie tygodnie były dla dziewcząt i chłopców z naszej szkoły pełne wrażeń i emocji sportowych. Uczniowie brali udział w finałowych rozgrywkach Powiatowych Igrzysk Młodzieży.

12 marca drużyna dziewcząt w składzie:

1. Guzowska Karolina,
  2. Juszczyńska Julia,
  3. Kotkowska Kamila,
  4. Kowalczyk Olga,
  5. Mętlewicz Wiktoria,
  6. Nowak Natalia,
  7. Piotrowska Daria,
  8. Putkowska Amelia,
  9. Sawicka Wiktoria,
  10. Skoneczna Dominika,
  11. Siedlecka Aleksandra

zdobyła Wicemistrzostwo Powiatu Słupskiego w piłce siatkowej. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Korzybiu.

Finał Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców odbył się 14 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny ze szkół: z Kobylnicy, Korzybia, SP-3 z Ustki i Zagórzycy. W sportowej rywalizacji nasi uczniowie zajęli I miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Siatkowej. W najbliższym czasie zespól chłopców z naszej szkoły będzie brał udział w rozgrywkach wojewódzkich.

Skład zespołu:

1. Boczkowski Waldemar,