21 maja w Słupsku odbyły się zawody w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców w ramach POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW. Reprezentacja dziewcząt: Kotkowska Kamila (3f) – II miejsce w biegu na 600m, Kozina Patrycja (VII) - II miejsce w biegu na 1000m, Piwońska Julia (3f) – II miejsce w skoku wzwyż, Wolczyk Daria (3f) – I miejsce w rzucie oszczepem, Szpot Kornelia (3f) – III miejsce w rzucie oszczepem, Piotrowska Daria (3c) – II miejsce w pchnięciu kulą, sztafeta 4x100m – II miejsce (Piwońska Julia, Kotkowska Kamila, Sawicka Wiktoria, Kozina Patrycja), Skoneczna Dominika (3a), Pruszyńska Kamila (3d). W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły I miejsce.

Reprezentacja chłopców: Szkil Witold (3e) – II miejsce w biegu na 100m, Nowak Oskar (3a) - I miejsce w biegu na 300m, Szpak Mariusz (VII) – III miejsce w biegu na 1000m, Sieradzki Kamil (3c) – II miejsce w skoku w dal, Gnaciński Michał (3a) – III miejsce w rzucie oszczepem, sztafeta 4x100m –I miejsce (Szkil Witold, Turek Mateusz (3e), Nowak Oskar, Sieradzki Kamil (3d), Wruszczak Damian (3b), Sydlakt Wiktor (3a). W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli II miejsce.

Maria Karnicka

Agnieszka Sałach