Drodzy Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych apelujemy, aby dzieci i młodzież pozostające w domach, ograniczyły kontakty i zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej, w miarę możliwości, realizowały program szkolny. Niewskazane są spotkania towarzyskie, udział w zajęciach czy treningach, korzystanie z youngspot i placów zabaw, siłowni napowietrznych itd. Prosimy, aby uczniowie zaglądali do e-dziennika i  realizowali zadania wytyczone im przez swoich nauczycieli. 

Prosimy o śledzenie ważnych dla Ustki informacji na stronie miasta: www.ustka.pl, a w sprawach związanych ze szkołą o kontakt telefoniczny pod numerem (059) 8144413 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każdy rodzic, który chciałby zapisać swoje dziecko do szkoły może to zrobić osobiście, umawiając termin spotkania z dyrektorem lub wyznaczonym pracownikiem placówki telefonicznie. Osoby, posiadające dostęp do internetu, mogą przesyłać dokumenty drogą elektroniczną. Dodatkowo w przedsionku szkoły znajduje się skrzynka, do której można wrzucać stosowne dokumenty rekrutacyjne. Decyzje w sprawie ew. wydłużenia terminu rekrutacji zostaną podjęte w terminie późniejszym, po otrzymaniu wytycznych ministerialnych dotyczących dalszego statusu organizacyjnego placówek oświatowych. 

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych.