Tym razem nasze najmłodsze ,,Muszelki ‘’ nie wystąpiły na scenie, ale wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez starsze koleżanki z drużyny.  Zuchy z kl. I i II podzielone na dwa zastępy prowadzone przez Hannę Boksę z  kl. V oraz  Lenę Bąk z SP 1, uczestniczyły w grze terenowej w Ustce, przygotowanej przez  dh Katarzynę  Guzowską. Musiały odszukać i odczytać zaszyfrowane listy, które wskazywały kolejno miejsce związane z historią Ustki jak  np. Ratusz miejski, Latarnia, Pomnik  Wojownika. Wszystkie wiadomości, które zanotowały lub zapamiętały wykorzystały do rozwiązania krzyżówki podsumowującej grę i zaliczenie zdobytej sprawności zuchowej.  Mimo chłodu i porywistego wiatru, dzielnie pokonały wszystkie trudności. W nagrodę otrzymały mapy i książeczki o Ustce. Teraz mogą służyć pomocą innym, jako przewodnicy po swoim mieście.          

dh Urszula Tamulis