9 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku odbył się konkurs kolęd, piosenek świątecznych i  pastorałek. Naszą szkołę reprezentowały wybrane uczennice „Małe Muszelki”:  Aleksandra Pelc,  Lena Stachyra, Liwia Walukiewicz, Hanna Smołuch, Antonina Onufruk, Nadia Keller oraz solistki: Natalia Szymczyk, Hanna Boksa i Blanka Korniluk. Nasze zuchy wystąpiły bardzo odważnie - każda miała swój mikrofon, tańczyły i śpiewały ,,Grudniowe noce’’ – otrzymały WYRÓŻNIENIE.  Natalka Szymczyk z kl. II była trochę stremowana, ale brawurowo z podskokami wyśpiewała „Pastorałkę od serca do ucha” otrzymując WYRÓŻNIENIE. Starsze wokalistki miały trudny repertuar i dużą konkurencję. Hania z przekonaniem interpretowała „Znak pokoju”  otrzymując  WYRÓŻNIENIE. Blanka z dużym uczuciem śpiewała „Tobie mały Panie ‘’ wzruszając widownię, za co otrzymała również wyróżnienie i NAGRODĘ SPECJALNĄ. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły zostali NAGRODZENI. BRAWO! Duże podziękowania należą się rodzicom i dziadkom za pomoc i dowiezienie uczestniczek do Słupska.  

Urszula Tamulis