WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA UCZNIÓW SP3

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Rodzaj/nazwa zajęć

Realizator

Odbiorcy

Dzień

Godzina lekcyjna

Sala

Język niemiecki dla początkujących

Konsultacje z języka niemieckiego

Boczkowska Anna

kl. I, II

kl. III

kl. V, VI

kl. VII ams, VIII ams

środa

wtorek

poniedziałek

czwartek

7>13.40-14.25

6 >12.40-13.25

8>14.30-15.15

9>15.30 – 16.30

218

Zajęcia artystyczne

Zespół wokalny „Bursztynki”

Brzezińska Joanna

kl. I a

kl. II as

czwartek

czwartek

6,7>12.40-14.25

8>14.30-15.15

218

Konsultacje matematyczne

Chilońska Ewa

kl. V b ms

czwartek

8>14.30-15.15

122

Indywidualny Tok Nauki

De Lubicz-Szeliska Agnieszka

uczeń kl. VIII a ms

środa

1>8.00-8.45

123

Zajęcia dziennikarskie

Dworczyńska Beata

kl. III b

czwartek

6>12.40-13.25

208

Zajęcia terapeutyczne „EMOCJE”

Gałązka Monika

kl. IV-VIII

czwartek

8>14.30-15.15

110A

Konsultacje z geografii, biologii i przyrody

Goliszek Małgorzata

kl. IV-VIII

poniedziałek

8>15.15-16.00

221

Gry zespołowe- przygotowanie do zawodów

 

 

Gimnastyka korekcyjna

Kołpaczyńska Jadwiga

kl. Vbms, VIams,

VII ams

 

 

II as, II b

 

Piątek

 

 

piątek

15.30-17.30

wg kalendarza zawodów sportowych

7>13.40-14.25

hala Jantar

 

 

125

Indywidualny Tok Nauki –

język angielski

Kostrubiec Katarzyna

uczeń kl. VIII ams

czwartek

1>8.00-8.45

120

Zajęcia z zakresu edukacji morskiej „Pod banderą Ustki”

Krotowska Alicja

kl. II b

wg. harmonogramu programu

X

X

Doradztwo zawodowe - konsultacje

Krupa Małgorzata

kl.VI-VIII

wg. indywidualnych potrzeb uczniów

X

113

Edukacja informatyczna
z elementami programowania

Lemańska Katarzyna

kl. III a

kl. III b

wtorek

wtorek

5>11.40-12.25

7>13.40-14.25

208

Konsultacje matematyczne dla uczniów uzdolnionych

Lenczewska Bożena

kl. VI ams

kl. VII ams

poniedziałek

poniedziałek

6>12.40-13.25

1>8.00-8.45

121

Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne z języka angielskiego

Łącka Aleksandra

kl. IV-VIII

środa

7>13.40-14.25

219

Potyczki polonistyczne- zajęcia wyrównawcze

Nowak Monika

Kl. V a, b

środa

>12.40-13.25

 

Laboratorium biologiczno-chemiczne z konsultacjami

 

Perkowska Iwona

kl. VII, VIII

środa

8>14.30-15.15

110

„Szansa dla dyslektyków”- zajęcia wyrównawcze

Piętka Małgorzata

Kl. VI-VIII

poniedziałek

7>13.40-14.25

8>14.30-15.15

124

Konsultacje logopedyczne

Piętos Jolanta

uczniowie

klas I-VIII

z rodzicami

wtorek

15.15-16.00

211A

Przygotowanie do egzaminu na kartę rowerową

Sobczuk-Skok Agnieszka

kl. IV, V

w uzgodnieniu z nauczycielem według potrzeb uczniów

świetlica

Klub wolontariusza

Szydloch Monika

zainteresowani uczniowie

spotkania ustalane z opiekunem na bieżąco według potrzeb

biblioteka

Zespół wokalny „Muszelki”

Tamulis Urszula

kl. III a, b

czwartek

>od 13.30-15.00

125

Rękodzieło- warsztaty

Wasz Beata

kl. I, II

poniedziałek

7>13.40-14.25

201

Klub szachowy

Wilczyński Wojciech

kl. I

kl. III

kl. II as, II b, V bms

poniedziałek

piątek

wtorek

7>13.40-14.25

6>12.40-13.25

7>13.40-14.25

biblioteka

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

Wrześniak Ewa

kl. III a, b chłopcy

kl.III a, b dziew.

poniedziałek

5>11.40-12.25

6>12.40-13.25

125

Robotyka

Żukowska Joanna

kl. II as

kl. II b

 

kl. IV ams

poniedziałek i piątek

poniedziałek

czwartek

wtorek

7>13.40-14.25

5>11.40-12.25

4>10.45-11.30

1>8.00-8.45

118