WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA UCZNIÓW SP3 Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

Rodzaj/nazwa zajęć

Realizator

Odbiorcy

Dzień

Godzina lekcyjna

Sala

  1.          

Język niemiecki dla początkujących

Boczkowska Anna

kl. I-III

poniedziałek

6

206

  2.          

Zespół wokalny „Bursztynki”

Brzezińska Joanna

kl. I a

 

środa

 

7

 

209

 

  3.          

Warsztaty plastyczne

Brzezińska Joanna

kl. IV-VI

środa

8

świetlica

  4.          

Konsultacje matematyczne

De Lubicz-Szeliska Agnieszka

kl. VII

kl. III gimnazjum

wtorek

środa

9

8

104

  5.          

Zajęcia terapeutyczne „EMOCJE”

Gałązka Monika

kl. IV-VIII

wtorek

od godz. 15:00

110A

  6.          

Konsultacje z geografii, biologii i przyrody

Goliszek Małgorzata

kl. IV-VIII

kl. III gimnazjum

poniedziałek

wtorek

7

8

221

  7.          

Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna

Karnicka Maria

kl. II b

kl. II a

poniedziałek

czwartek

6

6

032

  8.          

Lekkoatletyka z elementami gier zespołowych

Karnicka Maria

kl. III gimnazjum

poniedziałek

środa

15.00-17.00

sala gimnastyczna SP3

 

 

Rodzaj/nazwa zajęć

Realizator

Odbiorcy

Dzień

Godzina lekcyjna

Sala

  9.          

Piłka siatkowa

Kołpaczyńska Jadwiga

kl. III gimnazjum

dziewczęta

grupa mieszana

chłopcy

 

poniedziałek

wtorek

piątek

 

17.00-19.00

17.00-19.00

15.30-17.30

hala Jantar

  1.  

Kurs przygotowawczy do egzaminu- j. angielski

Kostrubiec Katarzyna

kl. VIII

kl. III gimnazjum

poniedziałek

8

120

  1.  

Edukacja informatyczna z elementami robotyki

Lemańska Katarzyna

kl. II a, II b

wtorek

piątek

5

6

208

  1.  

Konsultacje matematyczne

Lenczewska Bożena

kl. IV a

kl. V a, V b, VI, III gim.

wtorek

czwartek

7

7

121

  1.  

Zajęcia wyrównawcze-

j. angielski

Łącka Aleksandra

kl. IV-VII,

kl. III gimnazjum

czwartek

7

117

  1.  

Koło teatralne

 

Nowak Monika

III gimnazjum

czwartek

7

209

  1.  

Potyczki polonistyczne- zajęcia wyrównawcze

Nowak Monika

kl. IV a, b

czwartek

7

209

  1.  

Laboratorium biologiczno-chemiczne z konsultacjami

 

Perkowska Iwona

kl. VII, VIII

kl. III gimnazjum

środa

środa

8

8

110

110

  1.  

„Szansa dla dyslektyków”- zajęcia wyrównawcze

Piętka Małgorzata

III gimnazjum, V b

V a

poniedziałek

czwartek

7

6

124

  1.  

Konsultacje logopedyczne

Piętos Jolanta

kl. VII, VIII

wtorek

1

211A

 

Rodzaj/nazwa zajęć

Realizator

Odbiorcy

Dzień

Godzina lekcyjna

Sala

  1.  

Język hiszpański dla początkujących

Ruciński Artur

kl. I b, c

kl. II a, b

kl. V a, VIIa

kl. I a

kl. IV b, V b, VI a,

kl. IV a, III a

wtorek

wtorek

czwartek

czwartek

czwartek

czwartek

5

6

1

6

7

8

219

206

219

209

219

219

  1.  

Lekkoatletyka- konkurencje techniczne

Sałach Agnieszka

kl. III gimnazjum dziewczęta

poniedziałek

środa

15.00-17.00

hala Jantar

  1.  

Papieroplastyka- warsztaty

Sobczuk-Skok Agnieszka

kl. IV-VIII,

kl. III gimnazjum

piątek

7-8

świetlica

  1.  

Klub wolontariusza

Szydloch Monika

wszyscy zainteresowani uczniowie

spotkania ustalane z opiekunem na bieżąco według potrzeb

biblioteka

  1.  

Zespół wokalny „Muszelki”

Tamulis Urszula

kl. II a, b

kl. III gimnazjum

środa

czwartek

7-8

7-8

117

  1.  

Rękodzieło- warsztaty

Wasz Beata

kl. II a,b

kl. I a

kl. III a

kl. I b, c, V a

wtorek

środa

środa

czwartek

6-7

5

6

6

201

201

201

201

  1.  

Zajęcia szachowe

Wilczyński Wojciech

kl. I c

kl. I a

kl. I b

poniedziałek

poniedziałek

piątek

5

6

6

218

209

217

  1.  

Konsultacje z j. polskiego

 

Wilkos Bożena

kl. VI, VII

kl. III d,e gim

środa

piątek

7

7

121

  1.  

Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna

Wrześniak Ewa

kl. I a, III a

kl. I b, c

piątek

wtorek

6

6

032

  1.  

Robotyka

Żukowska Joanna

kl. III a, b gimnazjum

piątek

7

8

118

 

 

     Godziny lekcyjne:

  1.  8.00 - 8.45
  2.  8.55 - 9.40
  3.  9.50 - 10.35
  4. 10.45 – 11.30
  5. 11.40 – 12.25
  6. 12.40 – 13.25
  7. 13.35 – 14.20
  8. 14.25 – 15.10
  9. 15.15 – 16.00
  10. 16.05 – 16.50
  11. 16.55 – 17.40