Szanowna Pani Dyrektor,
Składam serdeczne życzenia na Pani ręce dla wszystkich pracowników szkoły, nauczycieli, trenerów i uczniów. Mimo, że rok 2020 nie sprzyjał pracy szkół, to jednak szkoła zarządzana przez Panią odniosła wiele sukcesów sportowych i edukacyjnych. Dlatego należą się wielkie gratulacje dla całej wspólnoty szkolnej i życzenia aby utrzymać ten poziom na jaki wznieśliście się mijającym roku.
Życzę zdrowia, radości z każdego dnia spędzanego w szkole oraz satysfakcji z pracy i odnoszonych sukcesów. Oby Święta Bożego Narodzenia przyniosły nadzieję na rychłe zakończenie wszelkich przeciwności w prawidłowym funkcjonowaniu szkoły oraz spowodowały, że Nowy Rok 2021 szkoła będzie rozpoczynać w znakomitej atmosferze dającej podłoże do kolejnych sukcesów.

Z poważaniem

Władysław Jerzy Engel