W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się rozgrywki w piłkę koszykową. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które na co dzień specjalizują się zupełnie w innej dyscyplinie sportowej. Pod okiem Pani Barbary Madejczyk i Pani Marii Karnickiej trenują lekką atletykę. Pierwszy etap zawodów to szczebel miejski, na którym nasze dziewczyny bez trudu pokonały swoje rywalki i uplasowały się na miejscu pierwszym, kolejne lokaty zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 2. Dziewczęta awansowały do półfinału Powiatowych Igrzysk Młodzieży, które odbyły się w 04.02.2020r w Kobylnicy. Tutaj także nie miały równych sobie. Zajęły I miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów, pokonując szkoły z Kobylnicy, Główczyc i Damnicy. 
Reprezentantki naszej szkoły: Dziurla Kornelia, Gontarz Oliwia, Gromek Wiktoria, Iwat Hanna, Kozina Patrycja, Kraszewska Wiktoria, Pawłyszyn Monika, Piotrowska Oliwia, Pudelska Monika, Pudelska Oliwia, Seńko Natalia.
Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.
Agnieszka Sałach