W dniu 28.02.2020 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski pt. "Maluchy Recytują" organizowany przez Szkołę Podstawową im. por. Witolda Dzięgielewskiego w Zaleskich. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice Amelia Karpińska z klasy 3a, Wiktoria Kamel z klasy 2b oraz Zuzanna Witkowska z klasy 1s. Dziewczynki recytowały wiersze Hanny Niewiadomskiej. Uczennice dumnie reprezentowały naszą szkołę. Amelia oraz Wiktoria zdobyły wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych. Podczas uroczystości został także rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Malowane Wierszem”. Tematem prac plastycznych były również wiersze Hanny Niewiadomskiej.

Sukces w swojej kategorii wiekowej osiągnęła Wiktoria Kamel, zdobywając 1 miejsce. Praca Amelii Karpińskiej została wyróżniona.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, w kolejnej edycji konkursu, nasi uczniowie ponownie zostaną docenieni przez jury.

Gratulujemy!

Katarzyna Lemańska