27 maja uczniowie klas 1-3 pojechali na wycieczkę do Parku Rozrywki w Łebie. Wyjazd był połączeniem aktywnego wypoczynku ze zdobywaniem nowych doświadczeń. Wspólne zabawy pozwoliły na budowanie więzi między uczniami oraz wzmocnienie relacji rówieśniczych w mniej formalnych warunkach, uczyły zasad kulturalnego zachowania w miejscach publicznych oraz wyrabiały nawyk aktywnego spędzania czasu wolnego. Atrakcje dostępne w parku zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie, a ilość rozrywek umożliwiła uczniom bezpieczne wyładowanie nadmiaru energii w sposób kontrolowany i pożyteczny.
Dzień Dziecka w Łebie okazał się fantastyczną przygodą, z której dzieci oprócz pamiątek, przywiozły mnóstwo wspomnień.

Marta Radziejewska