Uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach sportowych - w XX POWIATOWEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW w Słupsku. Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce (Kornelia Dziurla klasa VI, Kraszewska Wiktoria klasa VI, Gromek Wiktoria klasa VI, Iwat Hanna klasa VI, Zbytniewska Matylda klasa Va, Gromek Tatiana klasa Va).

Drużyna chłopców zajęła V miejsce (Litwin Maksymilian klasa VI, Mendlewski Jakub klasa VI, Piwko Franciszek klasa V, Zdunek Filip klasa V, Beruda Patryk klasa V, Musielewicz Kacper klasa V).

Gratulujemy !!!!!

Maria Karnicka

Agnieszka Sałach