29 maja w Słupsku odbyły się XIX Wojewódzkie Igrzyska w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców.
Medaliści: Daria Wolczyk (3f)- III miejsce w rzucie oszczepem
Michał Orzechowski (3a) – III miejsce w biegu 110m ppł
Pozostali finaliści: Nowak Oskar (3a), Gnaciński Michał (3a), Sieradzki Kamil (3c), Kotkowska Kamila (3f), Kozina Patrycja (VII), Piotrowska Daria (3c), Szpot Kornelia (3f)
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Maria Karnicka
Agnieszka Sałach



