18 października odbyły się zawody w piłce koszykowej 3x3 w ramach MIEJSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, zajmując:
II miejsce (rocznik 2007-2008) - skład drużyny: JASŁOWSKI ERYK, JASŁOWSKI PATRYK, SIWIEC KACPER, LEMAŃSKI BŁAŻEJ
III miejsce (rocznik 2009 i młodsi) - skład drużyny: FIRMOWSKI EMIL, IWAN BORYS, WITKOWSKI DAWID,GRABOWSKI DOMINIK
Gratulujemy!!!!!
Maria Karnicka



