"Gwiazdka dla Azora i Mruczka "

Pod takim hasłem została ogłoszona w szkole zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Słupsku.  Akcja jest tradycją naszej szkoły, uczy wrażliwości i odpowiedzialności. Chęć niesienia pomocy innym to wspaniała i bardzo wartościowa cecha. Uczniowie wszystkich klas pod kierunkiem wychowawców i koordynatora akcji zbierali karmę dla psów i kotów. Akcja trwała od połowy października do 6 grudnia. W tym roku  zgromadziliśmy ponad 100 kg karmy (60 kg suchej  i 41 kg mokrej) nie licząc smaczków - dla psów i kotów. Nasza świąteczna paczka została przekazana 10 grudnia do schroniska w Słupsku przez koordynatora akcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczniom i ich rodzicom za okazane serce i odrobinę radości, którą można zobaczyć w smutnych oczach porzuconych zwierząt.

Małgorzata Goliszek