Szkolny rok harcerski rozpoczął się dla uczniów naszej szkoły – członków 15 Wielopoziomowej Artystycznej Drużyny Harcerskiej „Muszelki’’, bardzo uroczyście i wesoło. 11.09.2022 r. z okazji Święta Chorągwi Gdańskiej, w Parku Kultury i wypoczynku w Słupsku, odbyło się spotkanie ok. 600 harcerzy z całego województwa. Po uroczystym apelu i zameldowaniu wszystkich Hufców ZHP komendantowi Chorągwi Gdańskiej, nasze ,,MUSZELKI’’ dały wspaniały koncert. Repertuar był nie tylko harcerski - zabrzmiały także piosenki turystyczne i morskie. Na finał została zaśpiewana piosenka ,,Roześmiana Ustka’’ promująca nasze miasto i szkołę.

dh Urszula Tamulis