Korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy 1a i 2s odwiedzili 22 września Sea Park w Sarbsku. Atrakcji było co niemiara. Wielu wrażeń dostarczyły pokazy fok szarych na odkrytym basenie oraz uchatek kalifornijskich występujących podczas pirackiej opowieści. Dzieciom bardzo podobał się również Wrak na Wspak czyli okręt, który wywołał u niejednego dziecka zaburzenia błędnika, kąpiel w piłeczkach podczas przejścia przez park zręcznościowo-linowy, sala trampolin i Małpi Gaj. Licznych zwolenników miał również plac zabaw. Wszyscy wrócili do domów zmęczeni, ale w dobrych humorach.



