Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji nasi uczniowie wzięli udział w różnych ciekawych zajęciach. Najmłodsi, czyli klasa Ia, wykonali koszyczki, w których zanieśli do domu własnoręcznie upieczone i ozdobione babeczki wielkanocne. Świątecznymi wypiekami może pochwalić się również klasa IIIa. Uczniowie klasy IIs przygotowania do świąt rozpoczęli zasianiem owsa, następnie przygotowali słodkie baranki oraz wykonali ozdoby w trakcie warsztatów z rodzicami. Zajęcia świąteczne odbyły się również w klasie IIa oraz Va, w czasie których uczniowie przygotowali piękne stroiki. Do świątecznych przygotowań przyłączyła się także świetlica szkolna, w której dzieci wykonały liczne prace plastyczne o tematyce wielkanocnej, a pani Hania Oborska zorganizowała warsztaty, podczas których zapoznała uczniów z ukraińskimi tradycjami malowania pisanek.

Monika Gałązka