Z przyjemnością informujemy, że 3 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego ,,WIELKANOCNA PISANKA". Konkurs ten zorganizowała p. Katarzyna Adamczyk, p. Monika Walczak, p Marta Radziejewska. Otrzymaliśmy 21 prac konkursowych. Wszystkie można obejrzeć w holu na I piętrze szkoły. Jury konkursowe wybrało zwycięskie prace w dwóch kategoriach.
W KATEGORII KLAS I-III NAGRODZENI ZOSTALI:
I MIEJSCE – POLA TUROWSKA (2A)
II MIEJSCE: HANNA JUSZCZYŃSKA (2A) oraz LIWIA FILAS (1A)
III MIEJSCE: MAKSYMILIAN BUKSAKOWSKI oraz FRANCISZEK SOPEK (1A).
W KATEGORII KLAS IV – VIII:
I MIEJSCE - EMIL FIRMOWSKI (7A)
II MIEJSCE – MAJA GRALEWICZ (6B)
III MIEJSCE – CHARLOTTE McCARTHY (4A)
WYRÓŻNIENIE TRAFIŁO DO ZESPOŁOWEJ PRACY KLASY 7A.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Monika Walczak