W środę, 19 kwietnia 2023 r., w Urzędzie Miasta Ustka odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i stypendiów Burmistrza Miasta Ustka w dziedzinie kultury i sportu. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

- Blanka Korniluk - nagroda I stopnia Burmistrza Miasta Ustka oraz stypendium w dziedzinie kultury za liczne osiągnięcia w konkursach wokalnych i festiwalach piosenek na poziomie regionalnym i ponadregionalnym w 2022 r.;

- Nelly Zarzycka (zawodniczka Kadry Narodowej Skateboardingu) – nagroda II stopnia Burmistrza Miasta Ustka i stypendium za osiągnięcia sportowe;

- Oskar Nizielski - nagroda II stopnia Burmistrza Miasta Ustka za zajecie II miejsca w ogólnopolskich zawodach pływackich „Gdyńskie Delfinarium”;

- Karol Pryca - nagroda IV stopnia Burmistrza Miasta Ustka za zajęcie II miejsca w Lidze Województwa Pomorskiego Dzieci;

- Judyta Korsak - dyplom za zaangażowanie sportowe;

- Dominik Grabowski - dyplom za zaangażowanie sportowe.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.