26 października 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia, która na długo zostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów. W tym dniu bowiem po złożeniu uroczystej przysięgi  na sztandar szkoły oraz pasowaniu dokonanym przez dyrektor Elżbietę Mey – Wysocką zostali oni oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce. Podczas uroczystości nasi najmłodsi uczniowie pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć oraz recytować wiersze. Po oficjalnej części dzieci udały się do klasy, gdzie czekały na nich upominki, dyplomy oraz słodki poczęstunek przygotowany prze rodziców.

Pierwszoklasistom życzymy samych wspaniałych chwil spędzonych w naszej szkole, wielu przyjaźni oraz licznych sukcesów w nauce.

Monika Gałązka