23 września na stadionie lekkoatletycznym odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. To była prawdziwa sportowa rywalizacja — emocje, walka do ostatniego metra, a nawet centymetra! Nie zabrakło radości, uśmiechu i świetnej zabawy. Wszystkie nasze drużyny spisały się znakomicie, zajmując II miejsce w swoich kategoriach. 

Rocznik 2011-2012 drużyna dziewcząt: B. ŁUKASZEWICZ, D. ALIIEVA, E. NADOLNA, D. SKUMIAŁ, K. NAROŻNA, O. HORBANOVA, rezerwa: Z. PUSZAKOWSKA, W. FILA.                                    

Rocznik 2011-2012 drużyna chłopców: A. JĘDRZEJAK, O. KOROHODIN, D. ROMANOVSKYI, K. KURYLKO, P. YOVNASH, O. SALOMON, rezerwa: K. PRYCA.                                                                 

Rocznik 2013 i młodsi drużyna dziewcząt: M.SKIBA, K.KURYLKO, M.TRENDAK, N. SZAREK, O. OKOPIŃSKA, H. JĘDRZEJAK, rezerwa: M. FABICH.                                                                              

Rocznik 2013 i młodsi drużyna chłopców: N. SZAREK, M. BUKSAKOWSKI, K. WRÓBLEWSKI, A. BERNATAJTYS, J. ADAMCZYK, B. TYSZKIEWICZ, rezerwa: J. PIĘTOS.                                              

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

                                                                                                                    Maria Karnicka