W czwartek, 14 czerwca, uczniowie klasy 1a i 1b wzięli udział w zmaganiach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Po wspólnej rozgrzewce prowadzonej przez gimnazjalistów dzieci wystartowały w trzech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal oraz biegu na 200 m. Wszyscy uczniowie klas pierwszych wykazali się dużymi umiejętnościami sportowymi. Osiągnęli wspaniałe wyniki i świetnie się przy tym bawili. Na koniec nagrodzeni zostali zwycięzcy, zaś wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale za udział. W biegu na 60 m chłopców wygrał Antoni Laskowski, drugie miejsce zajął Franciszek Romańczuk, trzecie - Wiktor Dębowski. W biegu na 60 m dziewczynek wygrała Julia Giemza, drugie miejsce zajęła Blanka Korniluk, trzecie - Julia Jarkiewicz. Bieg na 200 m chłopców: pierwsze miejsce - Antoni Laskowski, drugie - Wiktor Dębowski, trzecie - Filip Kaźmierski. Bieg na 200 m dziewczynek: pierwsze miejsce Julia Giemza, drugie - Maja Gralewicz, trzecie - Julia Jarkiewicz. Skok w dal chłopców wygrał Wiktor Dębowski, drugie miejsce zajął Filip Kaźmierski, trzecie - Antoni Laskowski. Skok w dal dziewcząt wygrała Julia Giemza, przed Mają Adamczyk i Hanną Boksą.

Gratulujemy!