6 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom rodzinnego konkursu plastyczno – technicznego „Jesienny wianek na drzwi”. Dyrektor Elżbieta Mey – Wysocka pogratulowała wszystkim uczestnikom zaangażowania oraz pięknie spędzonego rodzinnego czasu na wspólnym działaniu. Osobiście wręczyła wszystkim dyplomy i nagrody, zachęcając uczniów do dalszego rozwoju swoich uzdolnień.
Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych:
KLASY 1 – 3:
I MIEJSCE – RODZINA TYSZKIEWICZÓW kl. 3s
II MIEJSCE – TADEUSZ TRENDAK kl. 1a
III MIEJSCE – JULIAN PIĘTOS kl. 3s
KLASY 4 – 8:
I MIEJSCE – EMIL FIRMOWSKI kl. 8a
II MIEJSCE – TYMON BANASIK kl.6ams
III MIEJSCE – ALEKSANDRA PELC kl. 4a
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Katarzyna Adamczyk, Marta Radziejewska







