6 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom rodzinnego konkursu plastyczno – technicznego „Jesienny wianek na drzwi”. Dyrektor Elżbieta Mey – Wysocka pogratulowała wszystkim uczestnikom zaangażowania oraz pięknie spędzonego rodzinnego czasu na wspólnym działaniu. Osobiście wręczyła wszystkim dyplomy i nagrody, zachęcając uczniów do dalszego rozwoju swoich uzdolnień.

Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych:

KLASY 1 – 3:

I MIEJSCE – RODZINA TYSZKIEWICZÓW kl. 3s

II MIEJSCE – TADEUSZ TRENDAK kl. 1a

III MIEJSCE – JULIAN PIĘTOS kl. 3s

KLASY 4 – 8:

I MIEJSCE – EMIL FIRMOWSKI kl. 8a

II MIEJSCE – TYMON BANASIK kl.6ams

III MIEJSCE – ALEKSANDRA PELC kl. 4a

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Adamczyk, Marta Radziejewska