8 listopada klasa 1a na zaproszenie dzielnicowego st. asp. Marcina Zamościka odwiedziła Komisariat Policji w Ustce. W ramach spotkań „BEZPIECZNY UCZEŃ”, dzieci utrwaliły wiadomości, o których rozmawiali z policjantem podczas jego wizyty w szkole. Dodatkowo dowiedziały się na jakie grupy dzielą się policjanci, jak wygląda ich przygotowanie do pracy i czego mogą używać, kiedy biorą udział w różnych akcjach. Pan Marcin oprowadził nas po Komisariacie, a na koniec uczniowie mieli okazję obejrzeć radiowozy i quady policyjne.
Marta Radziejewska