5 grudnia w ramach Mikołajek uczniowie klasy 1a i 3a odwiedzili Przystanek Świętego Mikołaja w miejscowości Drzewina. Piękna śnieżna aura sprzyjała atmosferze, a mikołajkowy klimat udzielił się wszystkim. Uczniowie zaczęli zwiedzanie od żywej szopki, w której przywitały ich alpaki, kucyk i koza. Później mieli okazję napić się świątecznego gorącego napoju pachnącego kardamonem i goździkami, a także uczestniczyć w zimowej, plenerowej gimnastyce ze skrzatem Samem. Przypomnieli sobie tradycje Świąt Bożego Narodzenia podczas seansu w kinie oraz wykonali świeczki i bombki na świątecznych warsztatach.
Marta Radziejewska







