Tradycja naszej szkoły to akcja – „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka”. Uczymy wrażliwości i odpowiedzialności. Niesienie pomocy innym to wspaniała i bardzo wartościowa cecha.

Uczniowie wszystkich klas pod kierunkiem wychowawców i koordynatora akcji zbierali karmę dla psów i kotów - podopiecznych schroniska w Słupsku. Akcja trwała przez cały listopad do 6 grudnia. Nasza świąteczna paczka została przekazana do schroniska w Słupsku przez koordynatora akcji w piątek, 8 grudnia. W tym roku zgromadziliśmy ponad 130 kg karmy (87 kg suchej i 43 kg mokrej). Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczniom i ich rodzicom za okazane serce i odrobinę radości, którą można było zobaczyć w oczach porzuconych zwierząt.

Koordynator akcji: pani Małgorzata Goliszek.