15 grudnia 2023 roku w naszej szkole, odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny, podczas którego zbieraliśmy pieniądze dla dwuletniego Olafa Krasnowskiego, który zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a. Dzięki ogromnemu wsparciu: FUNDACJI RODZINY de LUBICZ - SZELISKICH oraz zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie kiermaszu, mogliśmy w ciepłej i świątecznej atmosferze pomagać Olafowi.

Podczas kiermaszu można było zakupić ręcznie robione stroiki, świeczniki, zabawki, szopki bożonarodzeniowe, a także domowe wypieki, wśród których nie zabrakło świątecznej szarlotki, sernika, ciasta marchewkowego oraz domowej roboty lizaków, donatów, deserów, muffinek i czekoladek.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się vouchery VIP na 3-godzinny pobyt na basenie w hotelu Grand Lubicz, zestawy kosmetyków oraz maskotki.

Efektem tej pracy oraz hojności ludzi dobrego serca, jest uzbierana kwota w wysokości 11 166 zł, która zostanie przekazana w całości na rzecz Olafka Krasnowskiego.

„W POJEDYNKĘ MOŻEMY ZROBIĆ TAK MAŁO,

RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ TAK WIELE”

Serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna.