30 marca uczeń naszej szkoły Antoni Bernatajtys z klasy 4b wziął udział w turnieju klasyfikacyjnym juniorów w „Trzech Falach”. Zawody okazały się wielkim sukcesem –  Antoni nie dość, że wygrał klasyfikację ogólną zdobywając komplet 6 pkt to również był najlepszy w swojej kategorii wiekowej. To pierwsze tak duże osiągnięcie podopiecznego Stowarzyszenia „Szachowa Ustka” działającego przy naszej szkole trenującego pod okiem trenera Dawida Jaroszewicza. Gratulujemy!

Wojciech Wilczyński