7 października Usteckie Towarzystwo Pływackie „AQUA” i zawodnicy z klasy Mistrzostwa Sportowego – kl. VI ams z SP 3 Ustka wzięli udział w prestiżowych zawodach pływackich województwa pomorskiego - XIII Gdyńskie Delfinarium. W zawodach uczestniczyło 506 zawodników z 21 klubów i Szkół Mistrzostwa Sportowego z Gdyni, Gdańska i Sopotu. W sportowej rywalizacji nasi zawodnicy zdobyli 3 medale w kategorii młodzik 12 lat:

- Karol Pryca srebrny medal w konkurencji 100m st. zmiennym (1:21,92);

- Bianka Łukaszewicz brązowy medal w konkurencji 100m st. zmiennym i brąz w konkurencji 50m st. motylkowym (0:36,89).

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Jarosław Domałążek