1 kwietnia rozpoczął się od zamiany klas. W lekcji historii dla szóstoklasistów mieli okazję uczestniczyć uczniowie klasy 2a, a szóstoklasiści dodawali w zakresie 20, bawili się w pytanie lub wyzwanie, za które mogli zdobyć cukierka i utrwalali wiadomości o wiośnie. Mamy nadzieję, że zarówno uczniowie 2a oraz uczniowie 6b świetnie się bawili 😊 natomiast uczniowie klasy 7ams wraz z uczniami klasy 2a zamienili się w podwórkowych malarzy i wspólnie malowali wiosnę. Efekty ich pracy można było podziwiać na placu szkolnym.